Informējam, ka šajā Informatīvajā sistēmā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Informatīvās sistēmas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti. Turpinot lietot šo Informatīvo sistēmu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

 
Rīgas domes Labklājības departamenta sagatavoto informāciju – bukletu par Rīgas pilsētas pašvaldības daudzbērnu ģimeņu reģistru, kas uzsāk darbību no 01.05.2018.
 
Rīga pilsētas pašvaldības daudzbērnu ģimeņu reģistrs  ir datubāze, kurā tiek apkopoti dati par Rīgas pilsētas pašvaldības teritorijā dzīvesvietu deklarējušām un Reģistrā reģistrētajām daudzbērnu ģimenēm.
 

Ar darbu tev ir pilnas rokas,
Ar labiem vārdiem pilna sirds.
Ik zars no tava dzīves koka,
Tik brīnumjaukos ziedos mirdz.

Tu pasmaidi, ja skauģi gadus skaita,
Un neskumsti, ja matos sarma krīt.
Tu esi cildena un tāpēc vienmēr skaista,
Jo sirds un dvēsele tev krūtīs mīt.
Ej saules taku laimīga un stalta,
Nes saujās prieku, gaismu citiem dod –
Lai šeit, pie tava sadraudzības galda
Ikviens no mums sev gaišu prieku rod.

/A.Rode/

 

 

KAS JĀZINA PAR SKOLĒNA E-KARTI !

Skolēna e karte ir skolēna apliecība Rīgas pilsētas pašvaldībā. Kartes izgatavo Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas satiksme". Uz kartes jābūt izglītības iestādes direktora parakstam un uzlīmētai hologrammai ar klases numuru.

Jaunas Skolēna e kartes obligāti jāsaņem skolēniem, uzsākot mācības 1.klasē, 5.klasē, 10.klasē, kā arī ģimnāziju 7.klasē.

Skolēnu e kartes piesaka elektroniski vietnē www.eriga.lv. vai arī Rīgas satiksmes klientu apkalpošanas centros, līdzi ņemot personas apliecinošu dokumentu.

Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskolas tautas deju kolektīvs “Sprīdītis”, dibināts 2012. gada septembrī. Tā vadītāja ir Laura Bērtiņa. Nodarbības notiek skolas aktu zālē.

Sasniegumi: 2013./14. m.g. piedalījāmies Rīgas interešu izglītības Metodiskā centra organizētajā deju kolektīvu skatē, kur 1.-2. klašu B grupā ieguvām 2. pakāpes diplomu, kas jaunam kolektīvam ir ļoti labs sasniegums.

Pagājušās sezonas noslēgumā, 2016. gada 30. aprīlī, Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskolas TDK "Sprīdītis" piedalījās nozīmīgā koncertā Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu centrā. Tas bija TDA "Liesma" - 70 un Imanta Magones - 80 gadu jubilejas dižkoncerts "AR LIESMU SIRDĪ UN DEJĀ", kurā dejojām kopā ar labākajiem kolektīviem no dažādām Latvijas pilsētām un novadiem.
 
Šajā sezonā uz tautas deju nodarbībām aicinām pieteikties 1.-6. klases skolēnus.