Informējam, ka šajā Informatīvajā sistēmā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Informatīvās sistēmas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti. Turpinot lietot šo Informatīvo sistēmu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.


Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Rīgas 55. vidusskola dibināta 1960. gadā. Tajā laikā mācības notika krievu un latviešu valodā. Skolas dzīve šeit vienmēr ir bijusi interesanta un aizraujoša, jo skolā darbojās daudzi pulciņi, koris un orķestris. Skolas tradīcijas sāka veidoties sešdesmitajos gados, kuras tiek koptas līdz šim brīdim.

1978. gadā skolā atvērās pirmās hokejistu klases. Daudzi hokeja klašu absolventi ir kļuvuši par pazīstamiem un izciliem sportistiem. Gandrīz visi Latvijas valsts izlases hokejisti kādreiz ir mācījušies Rīgas 55. vidusskolā, piemēram: A. Irbe, H. Vītoliņš, S. Ozoliņš, G. Panteļējevs, V. Ignatjevs, V. Tambijevs un daudzi citi hokejisti. Arī ievērojamais basketbola treneris A. Krauliņš vadīja skolas basketbola komandu.

Skolā tika un tiek radītas visas iespējas, lai skolēns varētu radoši attīstīties, labi mācīties un atpūsties.

 Rīgas 55. vidusskolas direktori:

1. Genehs Špungins (1960. – 1972.)

2. Vilma Vimba (1973. – 1982.)

3. Ņina Tiškēviča (1982. – 1991.)

4. Vaclava Pluča no 1993. gada.

2005. gadā 1. augustā notika skolas nosaukuma maiņa - Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskola

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru